Gizlilik Politikası

Arnavutkoyreklam.Com 

Radyo Uygulamalarımız İçin Gizlilik Politikası

Mobil Uygulama Kurulum Yetki İstekleri:

Mobil uygulamalarımız kurulum aşamasında bazı isteklerde bulunmaktadırlar. Bu tür isteklerin tamamı uygulamanın kullanılabilmesi için gerekli izinlerdir. Bu izinleri vermek yada vermemek tamamen kullanıcı isteğine bağlıdır. İzinleri kabul ederek uygulamalarımızı indirip kullanabilir yada izin vermeyerek indirmeyi iptal edebilirsiniz. İndirilmiş her uygulama bu şartları kabul etmiş sayılır.

Mobil Uygulama Yetki İzin İstek Türleri:

Mobil uygulamalarımızda istenilen bazı izinler ve neden istendiği altta sıralanmıştır.

GPS (Yer Bildirim) İzni : Bazı uygulamalarımız (hava durumu, kıble bulucu vb.) bulunduğunuz yeri tespit ederek lokasyonunuza göre size sonuç sunmaktadır.

Telefon Erişim İzni : Özellikle radyo uygulamalarımız uygulamayı kullanımınız sırasında telefon gelmesi durumunda uygulamayı durdurmak yada sesi kapatmak için bu izne ihtiyaç duymaktadır.

Telefon Hafızası / SD Kart Erişim İzni : Resim, müzik yada video indirme gibi işlemlere sahip olan uygulamalarımız bu dosyaları indirebilmek için telefonunuzda bir klasör açması gerekmektedir. Bu işlem için bu izni vermeniz gerekmektedir.

Diğer İzinler : Uygulamalarımızın tamamı üstteki izinlerde belirtildiği gibi sizden sadece uygulamaları kullanabilmeniz için gerekli izinleri istemektedir. Bu işlemler haricinde hiçbir şekilde size özel bilgiler yada size zarar verici hiçbir istekte bulunmamaktadır.

Uygulamalarımız hakkındaki her türlü istek ve şikayetleriniz için sikayet@arnavutkoyreklam.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Radyo Uygulamalarımız İçin Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, Radyo Uygulamamızda toplanan verilere ve nasıl kullanıldığına ilişkin tüm ayrıntıları içerir.

Bir kullanıcı olarak biz de kişisel bilgiler vermek istemiyoruz ve bu veriler için ne olacağını bilmeden toplanan bilgilerimizi görmek istemiyoruz. Radyo Uygulamanız, kullanıcılarının sahip olduğu destek ve güven ile yaşar. Güveninizi korumak istiyoruz; Veri kullanımı ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Radyo Uygulamanız anonim kullanım verilerini toplar. Bu veriler, orijinal cihaz tanımlama numaralarınızı, gerçek kişiliğinizi veya kişisel verilerinizi içermez.

Radyo Uygulamamız, gerçek bilgilerinize, satın alma işlemleri bilgilerinize erişemez. Bu yüzden başvuru formunda kayıt formunu doldurmanız tavsiye edilir. Bu form, kullanıcıyla kolayca iletişim kurmamıza, hızlı bir şekilde yardım etmemize ve olası lisanslama problemlerini çözmemize yardımcı olan kişisel bilgiler içermektedir.

Uygulamadaki kullanım / etkileşimler en çok hangi istasyonların listelendiğini belirlemek için kullanılır ve hangi bölümleri en çok dikkat çekersek, bu bölümleri geliştirebiliriz. Bu bilgi ayrıca, belirli bir bölgeye göre en popüler istasyonları listelemek gibi daha iyi özellikler sunabilmemize olanak sağlar.

Bu veriler, istasyon istatistikleri gibi üçüncü taraflara ek hizmetler sunmak için kullanılabilir. Bu hizmetlerin hiçbiri, sizin tarafınızdan izin verilmediği takdirde kullanılamaz.

Bazı durumlarda, Radyo Uygulamamız, uygulama içinde görüntülenmek üzere en son verileri (rss yayınları, sanatçı / şarkı görüntüleri ve bilgiler gibi) elde etmek için doğrudan 3. taraf bir sunucuyla iletişim kurabilir. Bu olduğunda, açık bir şekilde belirtilmedikçe sizin veya kullanımınız ile ilgili herhangi bir veriyi bu üçüncü taraflara iletmeyiz. Ek gizlilik politikaları için lütfen bu üçüncü tarafları (varsa) kontrol edin.

Reklam Banner Gizlilik Politikası

Radyo Uygulamamız, uygulamadaki çeşitli yerlerde reklam görüntüleyebilir. Bu sistem, size alakalı reklamlar sağlamak için reklam panosu sistemine sizinle ilgili temel bölgesel / dil bilgilerini kullanabilir ve iletebilir. Bazı durumlarda, sponsorlarla anlaşmalar yapabiliriz ve bu durumda reklamları gizleyebiliriz. Bu durumda reklamın gizli kalmasına rağmen, sponsorlara veya üçüncü taraflara benzer bilgiler sağlayabiliriz.

3. Taraf İçeriği Gizlilik Politikası

Radyo Uygulamamız canlı web sayfalarını veya üçüncü taraf kaynaklardan gelen görüntüleri görüntüleyebilir ve bu durumlarda bu web siteleri tarafından görüntülenen gizlilik politikalarını okumalısınız. Şu anda oynatılan bilgi ile ilgili bazı görseller için Google Görsel Arama’yı kullanıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Uygulamayı kullanırken gizlilikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya uygulamalarımız hakkında sorularınız varsa, lütfen sikayet@arnavutkoyreklam.com adresinden e-posta yoluyla bize ulaşın.